Glaskanna 1800-talets mitt
2019-09-15
674348
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KANNA, glas, senempire, 1800-talets mitt, fasettslipad och förgylld dekor, höjd 31 cm
PROVENIENS: Stopalo
Repor, förgyllningen med slitage