Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, träskuret fodral, förgyllt med polerat guld och slagmetall samt mörkpatinerat, i form av örn bärande urhus, emaljerad urtavla med arabiska siffror, hel- och halvslag, nyckel och pendel medföljer, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa torrsprickor, förgyllnings- och emaljskador

674349

2019-09-15