Ljusstakar Restauration
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, förgylld brons, foten med dekor av palmetter, pelare med spiralvriden bård av gripar och växtornamentik, lösa manschetter, höjd 27 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, smärre bucklor, troligen omförgyllda
674351
2019-09-15