Vas Hugo Elmqvist jugend

Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend
Vas Hugo Elmqvist jugend

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

HUGO ELMQVIST, vas, jugend, 1900-talets början, patinerad brons, två handtag i form av fiskar, stämplad HE W XII samt signerad H E-t, höjd 17,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Mindre buckla med retusch

674354

2019-09-15