Vinkylare viktoriansk

Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk
Vinkylare viktoriansk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKYLARE, viktoriansk, svarvad av olika träslag, på klotfötter, insats av mässing, höjd 40 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador

674359

2019-09-15