Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
SPISELHUNDAR, 1 par, England, omkring 1900, Staffordshire, glaserat flintgods, höjd ca 31 cm
Slitage, krackeleringar
674361
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här