Lambert Werner oljemålning

Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): Interiör med kvinna och hund, signerad och daterad Lambert Werner -40, olja på pannå, , 80 x 72 cm

PROVENIENS
Galerie Bel Art

674362

2019-11-10