Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, urtavla märkt Rob Engström Stockholm, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 73 cm
Förgyllningsbortfall
674371
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här