Väggpendyl Rob Engström Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, urtavla märkt Rob Engström Stockholm, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 73 cm

Förgyllningsbortfall

674371

2019-09-12