Nils Wedel gouache

Nils Wedel gouache
Nils Wedel gouache
Nils Wedel gouache
Nils Wedel gouache
Nils Wedel gouache
Nils Wedel gouache

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

NILS WEDEL (1897-1967): Stilleben med mandolin, signerad och daterad Wedel -36, gouache och blyerts, bladstorlek ca 13x14 cm

Zustandsbeschreibung

674374

2019-09-05