Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NILS WEDEL (1897-1967): Stilleben med mandolin, signerad och daterad Wedel -36, gouache och blyerts, bladstorlek ca 13x14 cm
Zustandsbeschreibung
674374
2019-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner