Skål på fot silver
2019-09-12
674376
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL på FOT, sterlingsilver, svenska kontrollstämplar, höjd ca 9,5, diameter 17 cm, vikt ca 351 g
Repor förekommer