Wanda Wedecka oljemålning

Wanda Wedecka oljemålning
Wanda Wedecka oljemålning
Wanda Wedecka oljemålning
Wanda Wedecka oljemålning
Wanda Wedecka oljemålning
Wanda Wedecka oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WANDA WEDECKA (Polen 1919-2011): Blomsterstilleben, signerad W Wedecka, daterad 72, olja på duk, ca 74 x 74 cm

674406

2019-09-12