C.C Ohlsson tennfigurer

C.C Ohlsson tennfigurer
C.C Ohlsson tennfigurer
C.C Ohlsson tennfigurer
C.C Ohlsson tennfigurer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

C.C. OHLSSON LEKSAKSFABRIK TENNFIGURER, 19 delar, 1920-tal, Indianer, 40 mm halvrunda, i fabriksförpackning No 500

Smärre skador

674415

2019-09-07