Tennfigurer 1800-tal

Tennfigurer 1800-tal
Tennfigurer 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

G.SÖHLKE/E.HEINRICHSEN TENNFIGURER, 21 delar, jaktscen, 1800-talets senare del, orginalmålning, 40/50 mm silhuett

Zustandsbeschreibung

674417

2019-09-07