Joan Miró etsning

Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning
Joan Miró etsning

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

1 000 EUR

JOAN MIRÓ (1893-1983), ur serien "Les saltimbanques" (1975), signerad, etsning och akvatinta, 13/30, 20x15 cm

Litteratur: Dupin 731

674437

2019-11-03