Matservis, 65 delar

Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar
Matservis, 65 delar

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

MATSERVIS 65 delar, Thomas Sevres Bavaria, Tyskland 1900-talets mitt, ströblommor och förgylld kant, 23 mattallrikar diam. 24,5cm, 12 djupa tallrikar diam. 24,5 cm, 8 entrétallrikar diam. 19,5 cm, 8 assietter diam 15,5 cm, 14 serverigskärl, utöver 8 kanttstötta talrikar.

674446

2019-09-05