Matservis, 65 delar
Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
MATSERVIS 65 delar, Thomas Sevres Bavaria, Tyskland 1900-talets mitt, ströblommor och förgylld kant, 23 mattallrikar diam. 24,5cm, 12 djupa tallrikar diam. 24,5 cm, 8 entrétallrikar diam. 19,5 cm, 8 assietter diam 15,5 cm, 14 serverigskärl, utöver 8 kanttstötta talrikar.
674446
2019-09-05