Friedl Holzer-Kjellberg keramikfat

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

600 EUR

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, KERAMIKFAT, signerad F.H.Kj. Arabia, 1940/50-tal, oxblodsröd glasyr, utsidan med graverad dekor, diameter 52 cm

674464

2019-11-03