Väggplakett 1800-tal

Väggplakett 1800-tal
Väggplakett 1800-tal
Väggplakett 1800-tal
Väggplakett 1800-tal
Väggplakett 1800-tal
Väggplakett 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, sekelskiftet 1800/1900, glaserat gips, högrelief med motiv av hängande jaktbyte, ca 68x48 cm

Se även auktionsnummer 674470 samt 674472

Skador i form av sprickor och lösa delar

674471

2019-09-06