Leopoldo Menegatti plakett pietra dura

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOPOLDO MENEGATTI (Italien, 1900-tal): Plakett i pietra dura, föreställande fåglar samt fjärilar, inlägg i olika stenarter, signerad Leopoldo Menegatti, höjd ca 14x18 cm, ramad

674479

2019-09-06