Stegstol
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, sk. stegstol, 1700/1800-tal, stegrygg med svarvade knoppar, originalbemålning, senare sits, stoppad och med klädsel i skinn, sitthöjd ca 45 cm
Renoberad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
674482
2019-09-06