Stegstol

Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, sk. stegstol, 1700/1800-tal, stegrygg med svarvade knoppar, originalbemålning, senare sits, stoppad och med klädsel i skinn, sitthöjd ca 45 cm

Renoberad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

674482

2019-09-06