Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KYLBOX, Coca-cola, 1900-talets mitt, bemålad zinkplåt, höjd ca 41 samt 55x46 cm
Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
674483
2019-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här