Kylbox

Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox
Kylbox

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KYLBOX, Coca-cola, 1900-talets mitt, bemålad zinkplåt, höjd ca 41 samt 55x46 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

674483

2019-09-06