Bordsfotogenlampa majolika

Bordsfotogenlampa majolika
Bordsfotogenlampa majolika
Bordsfotogenlampa majolika
Bordsfotogenlampa majolika
Bordsfotogenlampa majolika
Bordsfotogenlampa majolika

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets senare del, majolika, höjd inklusive brännarglas ca 27,5 cm

Glaskupa med nagg i nederkant

674516

2019-09-06