Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARL-ERIK EKSELIUS, "Krysset", soffbord, skiva fanerat i teak, benställnig i ek, höjd 54, 126x61 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
674525
2019-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner