Bengt A Bolin

Bengt A Bolin
Bengt A Bolin
Bengt A Bolin
Bengt A Bolin
Bengt A Bolin
Bengt A Bolin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT A BOLIN (född 1933): Komposition, signerad á tergo, olja på pannå/väggobjekt, ca 55,5x55,5 cm

674531

2019-09-07