Wilhelm Kåge vas Farstagods
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Farsta, delvis glasyr i blått och grönt, signerad KÅGE och stämplad Farsta med Gustavsberg Studio Handen, höjd 12 cm
Smärre slitage samt mindre krackelyr
674544
2019-09-05