Wilhelm Kåge vas Farstagods

Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods
Wilhelm Kåge vas Farstagods

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Farsta, delvis glasyr i blått och grönt, signerad KÅGE och stämplad Farsta med Gustavsberg Studio Handen, höjd 12 cm

Smärre slitage samt mindre krackelyr

674544

2019-09-05