Nanny Still flaska

Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska
Nanny Still flaska

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANNY STILL, flaska, 1900-talets mitt, signerad Nanny Still, Riihimäen Las 04, blå färgat glas, höjd 33,5 cm

674562

2019-09-07