Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IAN RUSTH (född 1950): "Kembågsbärarna", signerad Ian Rusth, numrerad 39/130, daterad 90, färglitografi, ca 54 x 65 cm
Trasigt glas
674565
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här