Ian Rusth färglitografi Kembågsbärarna

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

IAN RUSTH (född 1950): "Kembågsbärarna", signerad Ian Rusth, numrerad 39/130, daterad 90, färglitografi, ca 54 x 65 cm

Trasigt glas

674565

2019-09-12