Akvarell / gouache Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina): 18/1900-tal, marknadsscen, bär text, akvarell/gouache på rispapper, ca 30 x 40 cm

Uppklistrad

674598

2019-09-12