Bert Håge Häverö färglitografi
Valmis
2019-09-08
674604
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Waxholm, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 271/375, färglitografi, ca 40x50 cm