Ragusked i silver

Ragusked i silver
Ragusked i silver
Ragusked i silver
Ragusked i silver
Ragusked i silver
Ragusked i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGUSKED i silver, 1800-tal, stämplad Jensen samt 13 1/3 Lod, längd ca 39 cm, vikt ca 157 g

Bruks och åldesrrelaterat slitage

674608

2019-09-12