Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGUSKED i silver, 1800-tal, stämplad Jensen samt 13 1/3 Lod, längd ca 39 cm, vikt ca 157 g
Bruks och åldesrrelaterat slitage
674608
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här