Biblioteksstege 1900-talets andra hälft
2019-09-08
674622
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, knopp i mässing, höjd ca 125 cm
Slitage, ytskador