Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hyllsektioner, string, 6 vitlackerade gavlar, fanerade i teak resp mahogny, hyllplanen (12 st), skrivhurts, lådhylla, skrivdelens mått 42, 78x30 cm, nyckel finns
Slitage, märken
674648
2019-09-08