Tekoppar Blå anemon

Tekoppar Blå anemon
Tekoppar Blå anemon
Tekoppar Blå anemon
Tekoppar Blå anemon
Tekoppar Blå anemon
Tekoppar Blå anemon

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA PROCOPÉ, "Blå anemon", 11 tekoppar med fat, Arabia, Finland, 1960-tal, stengods, kopparnas diameter ca 10 cm

En naggad kopp med fat medföljer

674664

2019-09-07