Ringar med diamanter

Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter
Ringar med diamanter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RINGAR, 2 st, 18k guld, 1 ring med 6 åttkantslipade diamanter, totalt 0.03 ct enligt gravyr, stämplad ´´JEL´´, 1 ring med 26 briljantslipade diamanter, totalt 0.27 ct enligt gravyr, med svensk kontrollstämpel, ringstorlek 17.75 samt 18.5, totalvikt ca

Bruksslitage, en ring med spår av renovering på skenan, några diamanter med mindre nagg

674672

2019-09-10