Ringar med diamanter
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RINGAR, 2 st, 18k guld, 1 ring med 6 åttkantslipade diamanter, totalt 0.03 ct enligt gravyr, stämplad ´´JEL´´, 1 ring med 26 briljantslipade diamanter, totalt 0.27 ct enligt gravyr, med svensk kontrollstämpel, ringstorlek 17.75 samt 18.5, totalvikt ca
Bruksslitage, en ring med spår av renovering på skenan, några diamanter med mindre nagg
674672
2019-09-10