Antoni Arola taklampa "Moaré" för Santa & Cole

Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa
Antoni Arola taklampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANTONI AROLA, taklampa "Moaré Suspension Lamp", för Santa & Cole, stomme i metal, skärmar av plast, inre skärmen röd, yttre skärmen grå, höjd ca 60, diameter ca 62 cm

Smärre slitage, delar som saknas kan förekomma, smuts, veckskador på yttre skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

674680

2019-09-08