Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RING, 18k guld med briljantslipad diamant, ca 0.06 ct, stämplad ´´GFAB´´, ringstorlek 18.25, totalvikt ca 2.4 g
Spår av renovering på skenan, bruksslitage
674681
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här