Bord Aalto

Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR AALTO, bord, Artek, Finland, modellnr 915, formgivningsår 1932, ben i böjträ, vitlackerad bordsskiva och hyllplan, höjd ca 60, 60x50 cm

Brukslitage, smärre ytskador

674682

2019-09-08