Jörgen Zetterquist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN ZETTERQUIST (1928-2013): Köksinteriör, signerad och daterad Jörgen Zetterquist -74, olja på duk, ca 64x79 cm

Smääre fläckar

674684

2019-09-08