Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
TAKLYKTA, 1900-tal, mässing och glas, elektrifierad, 8 ljuspunkter, höjd ca 40, diameter 47 cm
1 st glas saknas, ljushållare med plast vissa med skador
674690
2019-09-12