Taklykta 1900-tal mässing och glas

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-tal, mässing och glas, elektrifierad, 8 ljuspunkter, höjd ca 40, diameter 47 cm

1 st glas saknas, ljushållare med plast vissa med skador

674690

2019-09-12