Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 75/100, färgserigrafi, bladmått ca 34,5x27 cm
674701
2019-09-09