Wilhelm Wik färglitografi

Wilhelm Wik färglitografi
Wilhelm Wik färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 75/100, färgserigrafi, bladmått ca 34,5x27 cm

674701

2019-09-09