Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mässing och svärtat trä, stämplade Skultuna 67, höjd ca 18 cm

674711

2019-09-08