Albert Johansson blandteknik

Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Fönster", a tergo signerad och daterad Albert Johansson 62, blandteknik, ca 82x59 cm

Färgbortfall i marginalen

674712

2019-09-08