Roland Svensson "Lilla Nassa" färglitografi

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv från Lilla Nassa, signerad roland S.88, numrerad 201/210, färglitografi, bildmått ca 10,5x31,5 cm

674738

2019-09-23