Roland Svensson "Nattbris" färglitografi

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad roland S., färglitografi, bildmått ca 29x42 cm

Med dedikation

674740

2019-09-23