Roland Svensson "Långviks hamn, Möja" litografi

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Långviks hamn, Möja", signerad roland S., litografi, bildmått ca 21x40 cm

Med dedikation

674741

2019-09-23