Bordslampa brons

Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BORDSLAMPA, omkring år 1900, brons, sockel i granit, i form av fackelhållande putti, delvis förgylld, dekor i form av pärlstav, m.m., stämplad L. Maxim, höjd ca 44 cm

674756

2019-09-09