Bruno Mathsson & Piet Hein "Superelips" med träben

Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord ´´Superelips´´, Danmark, skiva fanerad i bok, ben i bok, etikettmärkt med Danish furniturmakers quality control, märkt Fritz Hansen på ena träbenet, produceringsår 1984, höjd ca 70, 180x120 cm

Etiketten bortnött, bruksslitage, smärre fläckar samt repor

674767

2019-09-09