Andy Warhol

Andy Warhol
Andy Warhol
Andy Warhol
Andy Warhol

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDY WARHOL, (1928-1987), pressfoto, laserfotografi på tunt papper, signerat i svart tusch, baksida stämplad "Andy Warhol. Received examiner reference library. Feb 23 1978.1978", bildmått ca 19x24 cm

Proveniens: Bengtsson Fine Art.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden

674777

2019-10-16