Andy Warhol
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDY WARHOL, (1928-1987), pressfoto, laserfotografi på tunt papper, signerat i svart tusch, baksida stämplad "Andy Warhol. Received examiner reference library. Feb 23 1978.1978", bildmått ca 19x24 cm
Proveniens: Bengtsson Fine Art.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden
674777
2019-10-16