Fat

Fat
Fat
Fat
Fat
Fat
Fat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, i koppar med Svenska riksvapnet i svag relief, tidigt 1900-tal, med ögla för upphängning, diameter c 32,5 cm

Åldersrelaterat slitage

674789

2019-09-08