Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, i koppar med Svenska riksvapnet i svag relief, tidigt 1900-tal, med ögla för upphängning, diameter c 32,5 cm
Åldersrelaterat slitage
674789
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här